Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ve İşiniz İçin Neler Yapabiliriz?

Hakkımızda

İstanbul merkezli olan sosyal medya ve dijital reklam ajansı olan Blue Brand’in amacı markaları hedef kitleleriyle buluşturacak dijital hizmetler, tasarım ve içerik pazarlaması sunumu yapmaktayız. Bizi diğerlerinden farklılaştıran en önemli özelliğimiz, Orta Doğu pazarına girmeyi hedefleyen Türk markalarına Arapça içerik, markalaştırma, tasarım, sosyal medya yönetimi ve pazarlama danışmanlığı sunan dijital ajans olmamız. Bu hizmetimiz sayesinde Türk markalarının kültürel sınırları aşmalarına yardımcı oluyor, Orta Doğu ile aralarında bir köprü oluşturuyoruz. Ortadoğu pazarına yönelik kreatif çalışmalar sunup çözüm ortağı oluyoruz. Müşterilerimiz için anlamlı hikayeler ve çalışmalar oluşturup, ihtiyaçlarına göre uygun stratejiler geliştirip, marka ve ürünlerini Ortadoğu pazarına sunuyoruz. Doğru strateji ve doğru hedeflere kreatif bakış açısı sunuyoruz.

iletisime gec

İşinizi Profesyonel
Ekibimize Bırakın

demo-attachment-1967-men-table
demo-attachment-1968-men-stand

Bütünsel yaklaşım ile sonuç odaklı çalışıyoruz.

Yetenekli, işini seven, dijitalde yetkin uzman ekibimizle kaliteli, spesifik projeler üretiyoruz. Daimi üretkenlik, dikkatli, özenli, uyumlu ve ilkeli ekip çalışması, ajansımızın çalışma modelinin temel prensiplerini oluşturuyor. Uzman kadromuzla sizler için buradayız.

Arapça İçerik

Kullanıcıların markanıza ulaşmasını ve etkileşime geçmesini sağlayacak her kanala özel kaliteli içerikler üretiyoruz.

Dijital Pazarlama

Kurumunuz ve sunduğu hizmet&ürünleri dijital dünyada doğru hedef kitleye görünür kılmak için dijital pazarlama stratejilerini hayata geçiriyoruz.

Grafik Tasarım

Doğru iletişim, pazarlama hedeflerine ulaşan ve harika görünen kurumsal kimlikler, dijital yenilikler ve basılı materyaller oluşturarak müşterimizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenizi oluşturmak ve onlarla doğru iletişime geçmek için gerekli stratejileri oluşturuyoruz.

48

Proje

Dijital dünyada reklam ve yaratıcı projeler için Doğru Adımları Birlikte Atalım. Blue Brand Agency ile Dijital Hedeflerinize Ulaşın!

Our Member

Ekibimiz

mahmut-1

Mahmut Hacali

Co Founder
ahmet-hacali

Ahmet Hacali

Graphic Design
cRGSkXAP3INqzyWZaHEpgw_r

Enes Yıldız

Digital Marketing Specialist
İslem mecdi

İslem Mecdi

Developer